Kadra

Ciocia Marta

Właścicielka i zarazem opiekunka w Krainie Maluchów.  Absolwentka SGGW ze specjalizacją socjologia wychowania i pedagogika. Ukończyła szkolenie dla opiekunów dziennych oraz praktyki w jednym z warszawskich klubów malucha. Ukończyła również profesjonalny kurs pierwszej pomocy. Prywatnie Mama Alanka.

Ciocia Natalia

Z wykształcenia jest pedagogiem. Ukończyła kurs opiekuna dziennego oraz  profesjonalny kurs pierwszej pomocy. Doświadczenie zawodowe nabyła jako opiekunka do dzieci w wieku od 1 do 5 roku życia.  Jest ciepłą i opanowaną osobą, która kocha dzieci. Dzieci uwielbiają zajęcia sensoryczno-poznawcze prowadzone przez Ciocię Natalkę.

Ciocia Paulina

Ukończyła kurs opiekuna dziennego. Pracowała wiele lat jako Niania z dziećmi  w wieku 1-3, jako animator i opiekun na salach zabaw oraz w szkole językowej dla dzieci.  Jest bardzo radosną i pozytywna osobą. Ukończyła również profesjonalny kurs pierwszej pomocy. W naszym żłobku prowadzi zajęcia z języka angielskiego oraz eksperymenty dla maluszków.  Zaraża wszystkich swoją energią.

 

Ciocia Edyta

Swoje doświadczenie zdobyła w pracy  w żłobku oraz  przedszkolu. Ukończyła profesjonalny kurs pierwszej pomocy. W naszym  żłobka Ciocia Edyta prowadzi  zajęcia plastyczne . Jest kontaktową,  ciepłą i cierpliwą osobą.

 

Ciocia Sylwia

Doświadczenie zawodowe nabyła jako opiekunka do dzieci w wieku od 1 do 5 roku życia oraz w żłobkach i przedszkolach.  Jest bardzo żywiołową, energiczną osobą. W naszym żłobku prowadzi rytmikę i gimnastykę.

strzałka do góry