Kadra

Ciocia Marta

Właścicielka i zarazem opiekunka w Krainie Maluchów.  Absolwentka SGGW ze specjalizacją socjologia wychowania i pedagogika. Ukończyła szkolenie dla opiekunów dziennych oraz praktyki w jednym z warszawskich klubów malucha. W żłobku prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla maluszków. Prywatnie Mama Alanka.

Ciocia Karolina

Doświadczenie zawodowe nabyła jako prywatna opiekunka dzieci w wieku od 1 do 7 roku życia. Pracowała również w żłobku. Ukończyła szkolenie dla opiekunów dziennych. Jej spokój i opanowanie sprawiają, że dzieci czują się bezpiecznie i swobodnie. Zaraża ludzi uśmiechem i pogodą ducha. W żłobku prowadzi zajęcia plastyczne.

Ciocia Dominika

Ukończyła kurs opiekuna dziennego. Pracowała wiele lat jako Niania z dziećmi  w wieku 1-3. Jest bardzo żywiołowa. W Krainie Maluchów prowadzi z maluchami zajęcia gimnastyki. Zaraża wszystkich swoją energią.

Ciocia Natalia

Z wykształcenia jest pedagogiem. Ukończyła kurs opiekuna dziennego.  Doświadczenie zawodowe nabyła jako opiekunka do dzieci w wieku od 1 do 5 roku życia.  Jest ciepłą i opanowaną osobą, która kocha dzieci. Dzieci uwielbiają zajęcia sensoryczno-poznawcze prowadzone przez Ciocię Natalkę.

strzałka do góry