Kadra

 

Marta Krawczyk – właścicielka i zarazem opiekunka w Krainie Maluchów.  Absolwentka SGGW ze specjalizacją socjologia wychowania i pedagogika.  Ukończyła szkolenie dla opiekunów dziennych oraz praktyki w jednym z warszawskich klubów malucha. Prywatnie Mama Alanka.

 

 

 

Karolina Sałańska – absolwentka WSSP na wydziale Fizjoterapii. Uzyskany tytuł magistra w  dziedzinie fizjoterapii zdobyła w oparciu o wiedzę zdobytą na oddziałach pediatrii oraz neonatologii w placówkach szczyczących się jako jedne z lepszych w Polsce (np.CZD). Dodatkowo ukończyła kurs opiekuna dziennego. Prywatnie mama niespełna 2-letniej Amelki.

 

 

 

Kesja Jarzębowska- od 6 lat zajmuje się pracą z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 6-lat. Pracowała w żłobku, szkole angielskiego oraz przedszkolu, zajmowała się animowaniem czasu wolnego dzieci, jak również opiekowała się dziećmi indywidualnie. Ukończyła szkolenie dla opiekunów dziennych oraz szkolenie z sensoryki. Pracowała z dziećmi z dysfunkcjami. Uważa że: „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie”